TESLİMAT BİLGİLERİ

altinkesesi.com online altın alış veriş platformundan satın alacağınız ürünler; kargo ve sigorta alanında çözüm ortağımız Tam Service güvencesi altındadır.

altinkesesi.com’dan satın alacağınız ürünler 2 -5 gün içerisinde kargoya verilir. Siparişleriniz Tam Service üzerinden anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo ile tarafınıza teslim edilir.

altinkesesi.com online alış veriş platformunda satılan ‘kampanyalı’ ürünleri, gün içi saat 15.00’a kadar sipariş ettiğinizde, siparişiniz aynı gün içerisinde anlaşmalı kargo firmalarına teslim edilir.
Ürünlerinizin kargo bilgilerini, sipariş detay bölümünden takip edebilirsiniz.

DEĞERLİ KARGO SİGORTA HİZMETLERİ

altinkesesi.com online altın alış veriş platformundan satın alacağınız ürünler, talebiniz doğrultusunda ‘değerli kargo sigortası’ ile sigortalanarak güvnce altına alınır. Sigorta hizmet bedeli, onayınız ile faturanıza yansıtılır.

Tam Service, Kargo Şirketleri, Hava Yolu Şirketleri ve Motorlu Kurye Şirketleri üzerinden gönderilen tüm değerli kargolarınız için özel sigorta çözümleri üretmektedir.

Tam Service, başta Kuyumculuk sektörü olmak üzere birçok sektörün kıymetli emtia (altın taşıma, gümüş taşıma, gram altın taşıma, çek taşıma, senet taşıma, hediye çeki taşıma, kupon, jeton v.b. taşımalar), belge ve evraklarının %100 sigorta güvencesi ile alıcılarına ulaşmasını temin etmekte ve gönderileriniz alıcısına ulaşana kadar iletim ve denetim işlemlerinin her aşaması Tam Service ‘nin uzman kadroları tarafından sıkı bir şekilde takip edilmektedir.