altinkesesi.com; hayalleri aşkla tasarlar!

1976 yılından beri, altın imalatı, mücevher tasarımı ve toptan-perakende mücevher satışında sektörün değerli altın üreticilerinden biri olan bir ailenin saygın tecrübe mirası ve geleceği kucaklayan modern ve yaratıcı bir neslin girişimciliğiyle hayata geçirilen Altın Kesesi Online Altın Platformu, mücevher modasına yön veren bir online mücevher alış-veriş sitesi olarak tasarlandı.

altinkesesi.com; altın, pırlanta ve elmas takılarda şıklık, zarafet ve kalitenin yanı sıra, hayallere dokunan, sevgi ve aşkın ruhunu yansıtan tasarımların güvenilir adresi olmayı hedefliyor.

Birbirinden özel tasarımları ve ürün çeşitliliğiyle göz dolduran altinkesesi.com, değerli ve yarı değerli taşlarla bezenen mücevher koleksiyonlarıyla, estetik ve şıklığı, erişilebilir fiyatlarla sunuyor.

altinkesesi.com kullanıcı dostu online alış-veriş sistemi sayesinde, hızlı ve sigortalı kargo ile güvenli teslimat, güvenli ödeme sistemi ve kolay sipariş güvencesi sunuyor.

Sonsuz aşkınızın simgesi alyanslarınız hep ilk günkü gibi kalsın diye, ömür boyu bakım-onarım hizmeti altinkesesi.com’dan hediye.

altinkesesi.com