İADE VE GARANTİ ŞARTLARI

Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren beş (5) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa, kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, satıcı firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Favori Altın ve Favori Pırlanta Ürünleri; Üretim hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Tamir-bakım ve temizlik işlemleri için ömür boyu garantilidir. Bu ürünlerin tamir-bakım ve temizlik hizmetleri tüm Favori Bayilerinde ücretsiz olarak yapılır.

Ürünlerde kullanılan taşların kalitesini gösteren sertifikalar ve müşteri talebi üzerine uluslararası sertifikalar ibraz edilmektedir.

TESLİMAT BİLGİLERİ

Sitemizde satılan ürünlerin kampanyalı olanları siparişin saat 15.00'e kadar gelmesi durumunda ertesi gün içinde anlaşmalı kargolara verilir.

Sipariş üzerine temin edilen ürünler ise 2-5 gün içinde kargoya verilir. Kargo bilgilerini sipariş detaylarında bulabilirsiniz.

altinkesesi.com